Sen de kimsin?

Aslında başlığı, “Biz kimiz?” yapmayı çok isterdim ama maalesef tek kişiyim. (Başka sitelerde görünce çok özenmiştim. Çok havalı oluyor çünkü) Zaten söylediğim gibi öyle iddialı biri falan değilim. “Siz şimdi bana isteklerinizi söylüyorsunuz, ben onları evrene yolluyorum, ertesi gün sizde” gibi hizmetlerim yok. Yani maalesef böyle yeteneklerim yok.  Olsa, dükkan sizin.

Bunun üzerine sinirlenip, Seda Sayan hışmıyla “E ne yapıyorsun o zaman sen?” diye sorabilirsiniz. Hemen açıklayayım. Benim niyetim; hem kendime, hem de diğer insanlara özümüzden ne kadar uzakta olduğumuzu fark ettirmek ve ona yaklaşmak için adımlar atmamızı sağlamaktır. Öz deyince anlamıyoruz,  ne demek istiyorsun? Çok basit. İnsan olmaktan bahsediyorum.  Yani sadece egoya, bedene dönük değil; kalbimizin isteklerine dönük yaşamaktan. Biz insan değil miyiz? Maalesef çoğunlukla değiliz. (Üzgünüm)Ancak egonun isteklerinin ve zihnin ötesine; kalbe yani gerçek bize dönersek insan olabiliyoruz. Onu nasıl yapıcaz? Yazıları okursanız… Bi’ zahmet.

Not: Bu sitenin sahibi; hiçbir enerjinin uzmanı değildir. Hatta kendileriyle uzaktan yakından alakası bile yoktur. Var diyen varsa; iftiradır, yalandır. Amacı, kendisine fayda sağlayan bilgileri sizlerle de paylaşmaktır. Bu yüzden lütfen sakin olunuz.